شرکت کارا تجارت ماندگار داده به منظور ارایه کالاهای با کیفیت و مورد تایید استانداردهای داخلی و بین المللی در حوزه بهداشت، ایمنی ، محیط زیست، آتش نشانی و صنعتی در بستر اینترنتی توسط مدیران و کارشناسان فروش،IT , HSE تاسیس گردید تا با تجربیات خود زمینه ی مناسب جهت تسهیل در آشنایی و بررسی فنی و کیفی دقیقتر کالاها،تنوع در انتخاب مشتریان،شیوه های متعدد در پرداخت و تحویل و در نتیجه خریدی متمایز و شایسته را برای مشتریان به ارمغان آورد.
در این راستا فروشگاه اینترنتی سیف کالا با قابلیت های فراوان و کاربر پسند جهت ارایه خدمات استاندارد و با کیفیت فراهم گردیده است.ارتباط مستقیم با تولیدکنندگان،واردکنندگان و توزیع کنندگان اصلی امکان ارایه کالاها با معتبرترین برندهای متنوع و استاندارد با قیمتهای رقابتی را برای مشتریان ایجاد نموده است.
در حال حاضر این فروشگاه دارای تیم های تخصصی در حوزه های فروش، مارکتینگ، تأمین کالا، برنامه نویسی و ارسال بوده که در کلیه ساعات کاری خود پاسخگوی مشتریان محترم می باشند.
جهت رسیدگی به کلیه امور مشتریان از جمله ثبت سفارشات، پاسخ به سؤالات و دریافت نظرات و پیشنهادات، انواع راه های ارتباطی از تلفن، ایمیل، فکس و پیامک در نظر گرفته شده است که از طریق صفحه اصلی سایت یا صفحه تماس با ما قابل دسترسی است.